Facebook icon Google icon twitter icon englisch flag icon  russian flag icon  
je dle §143 ods. 1 a podle §148 zákona č. 561/2004 Sb., o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání (školského zákona) zapsána jako mateřská škola, č.j S-MHMP 970277/2011 a je zařazena do sítě školských zařízení MŠMT
Kontakty
Více
Program
Více
Ceník
Více

Novinky

14.8.2018

Téma pro tento týden je „Jedeme na dovolenou“. V průběhu cestovatelského týdne budeme poznávat svět, cizokrajná zvířata, africkou hudbu, a podíváme se i na mořské dno. Zkusíme si zahrát na africký hudební nástroj – bonga, vyrobit si dopravní prostředky, zazpívat si a vyrazíme dvakrát na výlet po okolí. Čeká nás toho opravdu mnoho, tak hurá vyrážíme :-).

7.8.2018

V pondělí jsme zahájili Sportovní týden v naší školce. Každý den si vyzkoušíme různé sportovní aktivity, při kterých si užijeme mnoho zábavy a posílíme naše tělo :-). A co všechno na nás čeká? Skoky přes různě vysoké překážky, skoky v pytli, na trampolíně, podlézání, běhání, práce s míčem, se švihadlem a mnoho dalšího. Ve čtvrtek nás dokonce čeká Stopovaná do Ďáblického lesa. Sportovní týden zakončíme v pátek olympiádou, kde si vyzkoušíme, jak jsme se přes ten týden zlepšili :-).

31.7.2018

Přelomový týden je ve znamení výtvarné výchovy. Každý den poznáváme nové techniky a vyrábíme úžasná umělecká díla (ohňostroje, zmrzliny, letní drinky, malování na látku…), která budou na konci týdne vystavena na odpolední vernisáži.

27.7.2018

Tento týden jsme se věnovali zvířátkům. Každý den jsme si povídali o nějaké skupině zvířat (obojživelníci, plazi, savci…). Vždy jsme se zábavnou formou dozvěděli něco nového. Vytvořili jsme podmořský svět z obtiskování nožiček, ručiček, v lese jsme si zahráli na hady, ještěrky a v našem novém bazénku jsme si zaplavali jako ryby :-). V pátek na nás čekal opět karneval, tentokrát zvířecí, při kterém jsme si užili mnoho srandy. Tančili jsme, soutěžili jsme, prostě paráda :-).

16.7.2018

Po dvou týdnech, co byla školka uzavřena, aby mohlo dojít k potřebným opravám, jsme se opět sešli :-). Tentokrát jsme se s dětmi přenesli do říše pohádek a každý den navštívíme jednu pohádku (Červená Karkulka, Perníková chaloupka, Šíleně smutná princezna, Zlatovláska) a v pátek celý pohádkový týden ukončíme pohádkovým karnevalem.

29.6.2018

Máme za sebou další skvělý školní rok, během kterého jsme si užili hodně legrace, poznali nové kamarády a hlavně se naučili mnoho nových věcí, které určitě využijeme i v dalších letech :-). Předáváme osm předškoláků do školních lavic, kteří se už moc těší, až se z nich v září stanou opravdoví školáci. A my jim přejeme mnoho úspěchů ve škole a budeme doufat, že se na nás přijdou třebas někdy do školky podívat.

25.6.2018

V úterý 26.6. nás čeká celodenní výlet na zámek Berchtold s programem „Cestou do pohádky“. Dále se můžeme těšit na naučnou stezku parkem, kde je spousta dřevěných atrakcí, skákací bubliny a pro ty nejstarší i dopravní hřiště.

19.6.2018

Ve středu od 15:30 proběhne na naší zahrádce Šerpování předškoláků a vyhlášení vítězů „Můj barevný sen“.

13.6.2018

Bohužel jsme opět kvůli počasí museli zrušit návštěvu ZOO, snad nám to vyjde příště.

11.6.2018

A máme tu opět návštěvu Domova seniorů na Proseku. Již podruhé jdou děti z „Modré korunky“ navštívit babičky. Babičky si budou s dětmi číst pohádky a pak společně vyrobíme prázdninovou rybičku.

Další listy: 1-10 11-20 21-30 31-40 41-50 51-60 61-70 71-80 81-87

Content

Máte zájem o franchising školky?

Neváhete nás kontaktovat na telefonním čísle: +420 775 199 999

Partnerství umožňuje výrazně snížit rizika podnikání, jistější a rychlejší vstup na trh, umožnuje vynaložit nižší počáteční náklady, získání know-how a rozsáhlou vstupní podporu.