<%TAGY%>
Facebook icon Google icon twitter icon englisch flag icon  russian flag icon  
je dle §143 ods. 1 a podle §148 zákona č. 561/2004 Sb., o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání (školského zákona) zapsána jako mateřská škola, č.j S-MHMP 970277/2011 a je zařazena do sítě školských zařízení MŠMT
Kontakty
Více
Program
Více
Ceník
Více

Královská mateřská škola reference

manželé Zemkovi


V roce 2013 jsme se ocitli před problémem, který v dnešní době je pro mnohé rodiče opravdovým oříškem. Nela měla mít dva roky a nutně potřebovala být ve společnosti dětí. Po dlouhém hledání jsme narazili na inzerát nové soukromé školky s názvem Královská mateřská škola na sídlišti Ďáblice nedaleko trasy metra C zastávky Ládví.

Jednání personálu této školky nám bylo maximálně vstřícné co do doby pobytu, tak v možnosti jejího pružného přizpůsobení dle našich potřeb. Náklady vynaložené na pobyt jsou dle našeho dojmu plně vyvážené profesionálním přístupu personálu, dobrou bio stravou, i velice pěkným a čistým prostředím. Omezený stav dětí ve třídě umožňuje individuální přístup ke každému dítěti a fakt, že ve třídě jsou spolu děti různého věku, se ukazuje jako velice prospěšný způsob rozvoje schopností naši Nely.

Také různé aktivity, které školka pro děti pravidelně chystá, vede k tomu, že naše Nela se do školky těší a často nám o svých zážitcích vypráví. Rovněž jsme využili možnosti přihlásit dcerku do jednoho ze zájmových kroužků, které školka nabízí. Za půlrok udělala Nela velké pokroky, velice se rozpovídala a my z toho máme samozřejmě velkou radost. Myslím, že s klidným srdcem můžeme doporučit.

manželé Křížovi


Skvělá školka. Vřele doporučujeme.

manželé Hametovi


Ještě jednou bych ráda poděkovala celému kolektivu KMŠ za skvělou péči o našeho Míšu. Míša na kamarády z KMŠ vzpomíná, také na pana učitele Shauna. Výuka angličtiny ho bavila a je neuvěřitelné kolik se toho za těch pár měsíců v KMŠ naučil!

S manželem jsme věděli, že je rozdíl v péči o dítě ve státní a soukromé MŠ, ale netušili jsme jak velký rozdíl v kvalitě může také být mezi soukromými školkami. KMŠ je velice profesionální školka, která ve všech směrech předčila našeho očekávání.

Ohledně ceny školného v KMŠ, pokud mohu zpětně posoudit, tak kvalita odpovídá ceně. Ale to vidíte až když vyzkoušíte dvě tři školky.

Je nám velice líto, že jsme tuto školku museli z důvodu stěhování opustit, v okolí našeho nového bydliště je dost soukromých školek, ale žádná nedosahuje takových kvalit jako KMŠ.

Pokud se nám Míšu nepodaří umístit ve státní školce (které jsou zde naštěstí! kvalitní), zvažujeme Míšův návrat do KMŠ alespoň na pár dní v týdnu. Uvidíme jak bychom to organizačně a časově zvládali.

program Předškoláček


Náš syn se zúčastnil zápisu do státní základní školy a přijímacího řízení do soukromé jazykové školy a v obou případech s přehledem uspěl; všechny požadované úkoly suverénně splnil a paní učitelky byly spokojené i s jeho komunikačními schopnostmi. Děkujeme týmu KMŠ za asistenci při přípravě.paní Pavla Hořínková


KMŠ jsme pro našeho syna (ve věku 2 roky a 8 měsíců při nástupu do školky) vybrali po zralé úvaze a osobní návštěvě. A naprosto nelitujeme.

Po pěti měsících denní docházky musíme konstatovat, že na Dandýskovi je péče, kterou dětem v KMŠ všichni věnují, velice vidět. Je výrazně samostatnější, má lepší sociální dovednosti, sám si sedne ke kreslení, ke hraní… dříve věc nevídaná. Navíc se krásně rozpovídal, pasivní slovní zásobu má neuvěřitelnou i množství aktivně používaných slov se zřetelně zvyšuje.

Také velice oceňujeme zpětnou vazbu, kterou dostáváme jak v podstatě denně přímo od paní učitelky Dáši a pana učitele Seana při vyzvedávání dítka ze školky, tak ve formě týdenních informačních mailů o dění a aktivitách ve školce.

Obdivujeme a oceňujeme práci všech, zejména paní učitelky Dáši a pana učitele Seana. Vřelé díky!

paní Andrea Hložková


chtěla bych Vám moc poděkovat za podporu Kubíka při nástupu do školky a adaptování mezi kolektiv v prvních dnech.

Kubík je moc spokojenej, ve školce se mu moc líbí (musím ho přesvědčovat v šatně, aby jsme vůbec každý den odešli domů, nikdy se mu nechce ), pořád mluví o dětech a o nových kamarádech a má za tak krátkou chvíli spoustu zážitků. Je každý den maximálně vyblázněnej a příjemně unavenej a vždy se teší na další den.

Moc oceňuji i dostupné plány aktivit pro děti na týden dopředu na webu. Vždy si to čteme v neděli a Kubíka to velmi motivuje k příchodu do školky.

Můžu být i já v klidu, protože mám jistotu, že je o Kubíka moc dobře postaráno a že je v těch správných rukou všech paní učitelek a učitele. Protože asi nejvíc nervózní z jeho nástupu jsem byla já, jestli to zvládne.

Patří Vám moje velké děkuji a tešíme se na další společné dny ve školce.


paní Ing. Petra Parusová


chtěla bych všem poděkovat za 14 dnů, které Honzík strávil v létě ve Vaší školce. Byl moc spokojený, na každý den se těšil a dokonce nechtěl chodit brzo domů, což se normálně nestává. Ačkoliv jsem s ním ve školce během dne nebyla, patrně je přístup všech takový, jaký má být k dětem v jeho věku. Budu vás všude chválit.

Ještě jednou moc děkuji!

Paní Kotková


Vážení, jsem babičkou Viktorka Mencla, který od září tohoto roku navštěvuje Vaši školku. Chci Vám Všem tímto poděkovat za péči a hlavně lásku, kterou dětem věnujete. Vím, že bez lásky k nim, se tato práce dělat nedá. Vnukovi se ve školce moc líbí, nechce odpoledne ani ze školky odejít. Také vidíme, že se mnohému naučil. Každému Vaši školku vřele doporučuji. Na závěr přeji celému kolektivu hezké vánoce a samé uspěchy v osobním i profesním životě.

<%ClanekPrecteno%>

Co je nového ve školce:

3.8.2020
Týden plný sportu je konečně tady! Děti čekají Olympijské hry, výlet na kolech a koloběžkách a taky fotbalový zápas a basketball! Na každého čekají odměny a medaile, protože co je důležité? Ne vyhrát, ale zúčastnit se. :)
31.7.2020
Léto letí jako voda a první polovinu letní školky máme za sebou! Celý měsíc děti měly pestrý program plný venkovních aktivit v lese, v okolí a na naší zahradě. Počasí nakonec dovolilo i bazének, takže při vysokých teplotách se děti mohly zchladit. Přehoupneme se teď do druhé části léta, kde děti čeká spousty dalších skvělých zážitků!
17.7.2020
Závěr pirátského týdne děti oslavily skvělým karnevalem. Do školky se ráno přišlo hned v maskách, které byly naprosto suprové! Celý den se nesl v duchu zábavy, tance, oslavy a pohody.
X
Content

Máte zájem o franchising školky?

Neváhete nás kontaktovat na telefonním čísle: +420 775 199 999

Partnerství umožňuje výrazně snížit rizika podnikání, jistější a rychlejší vstup na trh, umožnuje vynaložit nižší počáteční náklady, získání know-how a rozsáhlou vstupní podporu.

Content