<%TAGY%>
Facebook icon Google icon twitter icon englisch flag icon  russian flag icon  
je dle §143 ods. 1 a podle §148 zákona č. 561/2004 Sb., o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání (školského zákona) zapsána jako mateřská škola, č.j S-MHMP 970277/2011 a je zařazena do sítě školských zařízení MŠMT
Kontakty
Více
Program
Více
Ceník
Více

Letní školka 2020 (Příměstský tábor pro předškolní děti)

Program mateřské školy pro letní měsíce roku 2020.

Letní příměstské tábory jsou 5ti denní a jsou určeny dětem předškolního věku od 3 do 7 let. Skupiny jsou tvořeny podle věku dětí tak, aby děti měly podobně staré kamarády a skvěle se bavily. Týdenní témata táborů jsou zaměřena na všestranný rozvoj dětí tohoto věku, aby na prvním místě byl vždy maximální emoční prožitek dětí. Program je pod vedením našich pedagogů z MŠ, včetně našich anglických rodilých mluvčích. I děti, které nemluví anglicky jsou vždy s jedním česky mluvícím učitelem, takže se nemusí bát, že by něčemu nerozuměly. Program probíhá ve všední dny od 7:00 do 18:00 hod. Každý týden je rozdělen podle témat a důraz je kladen na rozvoj týmového ducha a spolupráce dětí. Dle aktuálního počasí děti tráví co nejvíce času venku s možností výletů do okolí Ďáblického lesa nebo koupání v našem bazénku. V rámci denního harmonogramu je pro děti zajištěno stravování (oběd, 2× svačina) a je vyhrazen prostor na dostatek odpočinku. Děti, které se účastní našeho letního provozu jsou začleněny do kolektivu našich dětí z mateřské školy.

Těšíme se na vaše děti v příjemné atmosféře naší MŠ, tvůrčím prostředí a přátelském kolektivu.

Ceník je platný pro děti nenavštěvující naší MŠ, které nemají podepsánu Smlouvu o poskytování péče o dítě. Přihlásit se do našeho letního programu můžete na emailu info@skolkakobylisy.cz a odesláním registračního formuláře. Do kolonky požadovaný nástup, napište termín vybraného letního programu.

Registrační formulář ke stažení zde.

01.07.2020 – 31.07.2020 je MŠ zavřená

Každoročně je nutné připravit MŠ pro vaše děti na další rok a provést nutné opravy i údržbu budovy, které nejsou možné provádět za provozu. Děkujeme za pochopení.

03.08.2020 – 07.08.2020 Hurá na prázdniny!

Honem honem děti, prázdniny volají! :-) Naučíme se spousty letních básní, písní i tanečků a budeme si společně užívat teplé počasí venku na zahradě, hřištích i výletech. Podělíme se společně o zážitky z prázdnin i kam se můžeme všude podívat. Prohlédneme si fotografie a vytvoříme si krásné výrobky, které nám budou připomínat léto.

10.08.2020 – 14.08.2020 Za zvířátky do Afriky

Už jste byli někdy v Africe? Nebyli? Nevadí! My si Afriku uděláme ve školce. :-) Každý den se přeneseme do vzdálené Afriky a představíme si jedno zvířátko, které v této daleké zemi žije. Budeme si o zvířatech vyprávět a seznámíme se také s tímto kontinentem a tamním životem. Společně uspořádáme zvířecí karneval, budeme celý den v maskách tančit, hrát veselé hry a užívat si společný čas.

17.08.2020 – 21.08.2020 Život pod vodou

Kdo by se rád podíval pod hladinu a jak to tam vypadá? Určitě všichni. :-) Tak pojďte s námi a společně se potopíme pod hladinu řek, jezer i moří a prozkoumáme krásný podvodní svět. Představíme si nejrůznější malé rybky až po nebezpečné žraloky i velké velryby. Naučíme se také trochu ekologie, že je důležité všechny vodní světy udržovat v čistotě. Uspořádáme si výtvarnou soutěž a účastníky čekají báječné odměny!

24.08.2020 – 28.08.2020 Celý svět plný šťastných dětí

Šťastné děti na celé planetě? To bychom si všichni přáli. :-) Tak se pojďme společně smát a radovat. Procestujeme spolu celý svět a podíváme se, jak v různých zemích děti žijí, jaké mají tradice, zvyky i svátky. Každý den si představíme jeden světadíl, povíme si o něm podstatné věci a seznámíme se s globusem. Poznáme, kde každý kontinent leží a čím je specifický. Společně si vytvoříme velkou koláž, kterou pošleme pro radost všem dětem na světe. :-)
 

Cena pro děti, které nejsou registrované v naší MŠ je 2.900 Kč za 1 týden.
Cena pro děti, které nejsou registrované v naší MŠ je 6.100 Kč za 2 týdny.
Cena pro děti, které nejsou registrované v naší MŠ je 9.100 Kč za 3 týdny.
Cena pro děti, které nejsou registrované v naší MŠ je 12.100 Kč za 4 týdny.
Cena se vztahuje na program od 07:00 do 18:00 hod. Tyto ceny jsou platné pouze měsíci srpnu.


(+ strava viz ceník: celodenní 110 Kč/den)

<%ClanekPrecteno%>

Co je nového ve školce:

18.3.2020
I když se teď momentálně nesetkáváme společně ve školce, naše děti se rozhodně nemusí nudit. Denně naši učitelé posílají přípravu na aktuální den, výtvarné a pracovní činnosti, pohybové i hudební činnosti. Dokonce jsme založili i youtube kanál, kde najdou rodiče mnoho námětů na práci doma s dětmi. Snažíme se tak aktivně pracovat, jak nám to situace dovoluje a zpříjemňovat tak dětem i rodičům dny.
17.3.2020
Vzhledem k aktuální situaci a šíření nemoci COVID 19 nejen u nás v ČR, ale po celém světě, jsme se rozhodli školku dočasně zavřít. Naši MŠ jsme nechali v provozu takřka do poslední možné chvíle, ale po rozhodnutí krizového štábu MČ Prahy 8 a posledním opatření vlády je situace neudržitelná i s ohledem na chybějící zdravotnický materiál, který je v takové situaci nezbytnou součástí pro MŠ. Pevně věříme, že se situace co nejdříve zlepší a my se opět setkáme ve školce. Přejeme všem pevné zdraví!
8.3.2020
Krásný Mezinárodní Den Žen přejeme. :-)
X
Content

Máte zájem o franchising školky?

Neváhete nás kontaktovat na telefonním čísle: +420 775 199 999

Partnerství umožňuje výrazně snížit rizika podnikání, jistější a rychlejší vstup na trh, umožnuje vynaložit nižší počáteční náklady, získání know-how a rozsáhlou vstupní podporu.

Content
Docházka žáků do školky je dočasně pozastavena vzhledem k probíhajícím protiepidemiologickým opatřením, které mají za úkol chránit žáky školky a jejich rodiny, stejně jako zaměstnance školky s rodinami. Zápis do školky pozastaven není. Postup zápisu zde. Zaměstnanci školky dále pracují z domova, připravují denně program pro děti na doma, tak aby děti mohly dále zlepšovat své dovednosti a aby měly zábavu a soutěže na dobu trvání karanténních opatření.