<%TAGY%>
Facebook icon Google icon twitter icon englisch flag icon  russian flag icon  
je dle §143 ods. 1 a podle §148 zákona č. 561/2004 Sb., o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání (školského zákona) zapsána jako mateřská škola, č.j S-MHMP 970277/2011 a je zařazena do sítě školských zařízení MŠMT
Kontakty
Více
Program
Více
Ceník
Více

Letní školka 2020 (Příměstský tábor pro předškolní děti)

Program mateřské školy pro letní měsíce roku 2020.

Letní příměstské tábory jsou 5ti denní (kromě prvního týdne) a jsou určeny dětem předškolního věku od 3 do 7 let. Skupiny jsou tvořeny podle věku dětí tak, aby děti měly podobně staré kamarády a skvěle se bavily. Týdenní témata táborů jsou zaměřena na všestranný rozvoj dětí tohoto věku, aby na prvním místě byl vždy maximální emoční prožitek dětí. Program je pod vedením našich pedagogů z MŠ, včetně našich anglických rodilých mluvčích. I děti, které nemluví anglicky jsou vždy s jedním česky mluvícím učitelem, takže se nemusí bát, že by něčemu nerozuměly. Program probíhá ve všední dny od 7:00 do 18:00 hod. Každý týden je rozdělen podle témat a důraz je kladen na rozvoj týmového ducha a spolupráce dětí. Dle aktuálního počasí děti tráví co nejvíce času venku s možností výletů do okolí Ďáblického lesa nebo koupání v našem bazénku. V rámci denního harmonogramu je pro děti zajištěno stravování (oběd, 2× svačina) a je vyhrazen prostor na dostatek odpočinku. Děti, které se účastní našeho letního provozu jsou začleněny do kolektivu našich dětí z mateřské školy.

Těšíme se na vaše děti v příjemné atmosféře naší MŠ, tvůrčím prostředí a přátelském kolektivu.

Ceník je platný pro děti nenavštěvující naší MŠ, které nemají podepsánu Smlouvu o poskytování péče o dítě. Přihlásit se do našeho letního programu můžete na emailu info@skolkakobylisy.cz a odesláním registračního formuláře. Do kolonky požadovaný nástup, napište termín vybraného letního programu.

Registrační formulář ke stažení zde.

01.07.2020 – 06.07.2020 je MŠ zavřená

Každoročně je nutné připravit MŠ pro Vaše děti na další rok a provést nutné opravy i údržbu budovy, které nejsou možné provádět za provozu. Děkujeme za pochopení.

07.07.2020 – 10.07.2020 Hurá na prázdniny!

Honem honem děti, prázdniny volají! :-) Naučíme se spousty letních básní, písní i tanečků a budeme si společně užívat teplé počasí venku na zahradě, hřištích i výletech. Podělíme se společně o zážitky z prázdnin i kam se můžeme všude podívat. Prohlédneme si fotografie a vytvoříme si krásné výrobky, které nám budou připomínat léto.

13.07.2020 – 17.07.2020 Piráti a námořníci

Pojďte se s námi vydat na dobrodružnou týdenní výpravu za piráty a námořníky. Odhalíme dávný svět, kdy se na mořích proháněly pirátské lodě a námořníci objevovali nové země. A nezapomeňte na pirátský nebo námořnický kostým, bude karneval. :-)

20.07.2020 – 24.07.2020 Co silnice vyprávěly

Kdo rád cestuje? No jasně, že všichni. :-) Podíváme se společně na naše silnice a seznámíme se se všemi dopravními prostředky. Prozkoumáme také, co u nás kdysi jezdívalo, jak se dopravní prostředky měnily a vylepšovaly. Ukážeme si pravidla, která jsou důležitá ve spojitosti s dopravními prostředky a třeba se i vydáme nějakým tím dopravním prostředkem na výlet. :-)

27.07.2020 – 31.07.2020 Co leze v trávě a bzučí kolem uší?

Na chviličku se zmenšíme a budeme velcí jako broučci, abychom mohli pozorovat život malých zvířátek, která nám lezou pod nohama v trávě a také bzučí kolem uší. Podíváme se na jejich život a na všechny druhy, které u nás vídáme. Jenom musíme dávat pozor na „žihadýlka“! :-)

03.08.2020 – 07.08.2020 Ve zdravém těle zdravý duch

Co všechno v létě můžeme zažít a dělat? Je toho spousty! Ve školce si společně užijeme spousty sportovních aktivit a ukážeme si i ty nevšední sporty. Užijeme si týden plný sportu, zábavy a veselých zážitků! I medaile a diplomy samozřejmě budou. :-)

10.08.2020 – 14.08.2020 Za zvířátky do Afriky

Už jste byli někdy v Africe? Nebyli? Nevadí! My si Afriku uděláme ve školce. :-) Každý den se přeneseme do vzdálené Afriky a představíme si jedno zvířátko, které v této daleké zemi žije. Budeme si o zvířatech vyprávět a seznámíme se také s tímto kontinentem a tamním životem. Společně uspořádáme zvířecí karneval, budeme celý den v maskách tančit, hrát veselé hry a užívat si společný čas.

17.08.2020 – 21.08.2020 Život pod vodou

Kdo by se rád podíval pod hladinu a jak to tam vypadá? Určitě všichni. :-) Tak pojďte s námi a společně se potopíme pod hladinu řek, jezer i moří a prozkoumáme krásný podvodní svět. Představíme si nejrůznější malé rybky až po nebezpečné žraloky i velké velryby. Naučíme se také trochu ekologie, že je důležité všechny vodní světy udržovat v čistotě. Uspořádáme si výtvarnou soutěž a účastníky čekají báječné odměny!

24.08.2020 – 28.08.2020 Celý svět plný šťastných dětí

Šťastné děti na celé planetě? To bychom si všichni přáli. :-) Tak se pojďme společně smát a radovat. Procestujeme spolu celý svět a podíváme se, jak v různých zemích děti žijí, jaké mají tradice, zvyky i svátky. Každý den si představíme jeden světadíl, povíme si o něm podstatné věci a seznámíme se s globusem. Poznáme, kde každý kontinent leží a čím je specifický. Společně si vytvoříme velkou koláž, kterou pošleme pro radost všem dětem na světe. :-)
 

Cena pro děti, které nejsou registrované v naší MŠ je 2.900 Kč za 1 týden.
Cena pro děti, které nejsou registrované v naší MŠ je 6.100 Kč za 2 týdny.
Cena pro děti, které nejsou registrované v naší MŠ je 9.100 Kč za 3 týdny.
Cena pro děti, které nejsou registrované v naší MŠ je 12.100 Kč za 4 týdny.
Cena se vztahuje na program od 07:00 do 18:00 hod. Tyto ceny jsou platné pouze v měsíci červenci a srpnu.


(+ strava viz ceník: celodenní 110 Kč/den)

<%ClanekPrecteno%>

Co je nového ve školce:

3.8.2020
Týden plný sportu je konečně tady! Děti čekají Olympijské hry, výlet na kolech a koloběžkách a taky fotbalový zápas a basketball! Na každého čekají odměny a medaile, protože co je důležité? Ne vyhrát, ale zúčastnit se. :)
31.7.2020
Léto letí jako voda a první polovinu letní školky máme za sebou! Celý měsíc děti měly pestrý program plný venkovních aktivit v lese, v okolí a na naší zahradě. Počasí nakonec dovolilo i bazének, takže při vysokých teplotách se děti mohly zchladit. Přehoupneme se teď do druhé části léta, kde děti čeká spousty dalších skvělých zážitků!
17.7.2020
Závěr pirátského týdne děti oslavily skvělým karnevalem. Do školky se ráno přišlo hned v maskách, které byly naprosto suprové! Celý den se nesl v duchu zábavy, tance, oslavy a pohody.
X
Content

Máte zájem o franchising školky?

Neváhete nás kontaktovat na telefonním čísle: +420 775 199 999

Partnerství umožňuje výrazně snížit rizika podnikání, jistější a rychlejší vstup na trh, umožnuje vynaložit nižší počáteční náklady, získání know-how a rozsáhlou vstupní podporu.

Content