Search
Close this search box.

Podporujeme vydání dětské knihy

Podporujeme vydání dětské knihy O princeznách, dracích, lidech a podobné havěti na Hithitu.

Je nám potěšením, že jsme mohli podpořit Annu Langerovou v její snaze o vydání dětské pohádkové knihy O princeznách, dracích, lidech a podobné havěti.
Projekt začínající autorky ilustrovala  její 15ti letá kamarádka.
Přispět může přes Hithit každý https://www.hithit.com/cs/project/8200/detska-kniha-o-princeznach-dracich-lidech-a-podobne-haveti

A co o své knize říká autorka?

Všechno začalo, když se mé sestře narodila krásná holčička. Od okamžiku, kdy byla schopna vnímat, jsem jí vymýšlela příběhy o princeznách, zvířatech, vílách a vlastně o všem možném. Postupem času se k ní nejen přidal ještě jeden raubíř, ale dokonce si začali sami určovat, kdo má v příbězích vystupovat. Až jsme došli do minulého roku, kdy ta malá holčička nastoupila do první třídy. Právě tady začíná příběh mé první (doufám, že ne poslední) pohádkové knížky.

Vědomí toho, že brzy bude moci číst ona mně, mě přivedlo na myšlenku sepsat alespoň pár vyprávěných příběhů. A nezůstala jsem jenom u toho. Jaká by to byla dětská knížka bez ilustrací a grafické práce? Tak na konci roku 2019 spatřila světlo světa kniha O princeznách, dracích, lidech a podobné havěti. 

Co je náš cíl?

 Původně jsem chtěla pohádky vydat přes klasické nakladatelství. Bohužel poptávání nepřineslo žádné ovoce, tak jsem se rozhodla zkusit knížku vydat sama. V současné době nabízím e-knihu, ale ráda bych ji distribuovala i v klasické knižní formě. Z toho důvodu se obracím na vás. Doufám, že zde získám peníze na tisk, a že mé příběhy potěší i další děti. Více o projektu se můžete dozvědět…

Více na  https://www.pohadkyodani.cz/