Search
Close this search box.

Letní školka a příměstský tábor pro předškolní děti

Letní školka - příměstský tábor pro předškolní děti

Program mateřské školy pro léto roku 2024 – měsíc srpen.

Letní příměstské tábory jsou 5ti denní a jsou určeny dětem předškolního věku od 3 do 7 let. Skupiny jsou tvořeny podle věku dětí tak, aby děti měly podobně staré kamarády a skvěle se bavily. Týdenní témata táborů jsou zaměřená na všestranný rozvoj dětí tohoto věku, aby na prvním místě byl vždy maximální emoční prožitek dětí. Program je pod vedením našich pedagogů z MŠ, včetně našich anglických rodilých mluvčích. I děti, které nemluví anglicky jsou vždy s jedním česky mluvícím učitelem, takže se nemusí bát, že by něčemu nerozuměly. Program probíhá ve všední dny od 7:00 do 18:00 hod. Každý týden je rozdělen podle témat a důraz je kladen na rozvoj týmového ducha a spolupráce dětí. Dle aktuálního počasí děti tráví co nejvíce času venku s možností výletů do okolí Ďáblického lesa nebo koupání v našem bazénku. V rámci denního harmonogramu je pro děti zajištěno stravování (oběd, 2× svačina) a je vyhrazen prostor na dostatek odpočinku. Děti, které se účastní našeho letního provozu jsou začleněny do kolektivu našich dětí z mateřské školy.

Těšíme se na vaše děti v příjemné atmosféře naší MŠ, tvůrčím prostředí a přátelském kolektivu.

Ceník je platný pro děti nenavštěvující naší MŠ, které nemají podepsánu Smlouvu o poskytování péče o dítě. Přihlásit se do našeho letního programu můžete na emailu info@skolkakobylisy.cz a odesláním registračního formuláře. Do kolonky požadovaný nástup, napište termín vybraného letního programu.

Program letní školky

01.07.2024 – 31.07.2024 je MŠ ZAVŘENÁ

Každoročně je nutné připravit MŠ pro Vaše děti na další školní rok a provést nutné opravy i údržbu budovy, které nejsou možné provádět za provozu. Děkujeme za pochopení!

05.08.2024 – 09.08.2024 CESTA ZA DINOSAURY

Žili v pravěku a při pohledu na ně se možná až trochu bojíme. Na Zemi již nenajdeme ani jednoho zástupce tohoto druhu. O kom se mluví? Ano, řeč je o dinosaurech. Prostřednictvím tohoto tématu se budeme snažit uspokojit touhu dětí po informacích z doby dávné a tajuplné, z doby, která umožňuje snít a fantazírovat. Postupně si vyzkoušíme práci paleontologa, jenž objevuje ukryté kostry prehistorických zvířat, seznámíme se základními pojmy, jež se v tématu vyskytují, zhotovíme si odlitky vyhynulých živočichů a chybět nebude ani výlet do „džungle“.

 

12.08.2024 – 16.08.2024 TÝDEN V POHYBU

V ryze sportovním duchu bude druhý srpnový týden nazvaný „v pohybu“, kde se hravou formou seznámíme s tradičními i méně známými sporty, vyzkoušíme si nejrůznější cvičení, cvičební pomůcky, různá místa u nás ve školce i v přírodě a chybět nebude ani tanec a zábava. Nedílnou součástí budou také pohybové hry a soutěže, jejichž cílem bude především utvrzovat vazby ve skupině, vést k týmové spolupráci, umět přijmout prohru, ale také si užít sladké vítězství.

 

19.08.2024 – 23.08.2024 AMERIČTÍ DOMORODCI

V tomto týdnu se ve školce seznámíme s tajemnými a krásnými tradicemi původních obyvatel Ameriky. Hravou formou se seznámíme s životním stylem, zvyky a kulturou domorodých Američanů prostřednictvím řemesel, jako je stavění týpí, tradiční bydlení domorodců a malování na obličej s napodobováním domorodých barev. Chodbami školky se bude rozléhat jemný rytmus a silná hudba původních Američanů, děti si vyzkouší bubnování a různé tradiční tance. Děti se budou moci seznámit s odlišnou kulturou a trochu se tak připravit na rozmanitý a dynamický svět.

 

26.08.2024 – 28.08.2024 PIRÁTSKÁ VÝPRAVA

Kdysi dávno brázdila mořskými vodami loď, které se obávali všichni námořníci. Na hlavním stěžni měla zavěšenou černou vlajku s lebkou a zkříženými hnáty a díky šesti černým plachtám byla nejrychlejší lodí široko daleko. Jmenovala se Černá perla! Za dob své největší slávy však Černá perla zmizela z celou svou posádkou, jako by se do země propadla a říká se, že piráti dodnes hledají ukrytý poklad se zlatem. Na začátku týdne objevíme dávno zapomenutou mapu pěti ostrovů, se kterou to pravé dobrodružství může konečně začít. Čeká nás spousta úkolů, aktivit, tvoření i výletů. A kdo ví, možná na konci toho všeho objevíme i ztracený pirátský poklad.

UŽ SE NA VÁS MOC TĚŠÍME!

Cena pro děti, které nejsou registrované v naší MŠ je 4.500 Kč za 1 týden.
Cena pro děti, které nejsou registrované v naší MŠ je 8.500 Kč za 2 týdny.
Cena pro děti, které nejsou registrované v naší MŠ je 11.800 Kč za 3 týdny.
Cena pro děti, které nejsou registrované v naší MŠ je 14.900 Kč za 4 týdny.
Cena pro děti, které nejsou registrované v naší MŠ je 2.900 Kč za poslední týden (3 dny).
Cena se vztahuje na program od 07:00 do 18:00 hod.
Tyto ceny jsou platné pouze v měsíci srpnu pro neregistrované děti v KMŠ.
(+ strava celodenní 130 Kč/den)