Letní školka (Příměstský tábor pro předškolní děti)

Akreditace školky MŠMT

Program mateřské školy pro letní měsíce roku 2020.

Letní příměstské tábory jsou 5ti denní (kromě prvního týdne) a jsou určeny dětem předškolního věku od 3 do 7 let. Skupiny jsou tvořeny podle věku dětí tak, aby děti měly podobně staré kamarády a skvěle se bavily. Týdenní témata táborů jsou zaměřena na všestranný rozvoj dětí tohoto věku, aby na prvním místě byl vždy maximální emoční prožitek dětí. Program je pod vedením našich pedagogů z MŠ, včetně našich anglických rodilých mluvčích. I děti, které nemluví anglicky jsou vždy s jedním česky mluvícím učitelem, takže se nemusí bát, že by něčemu nerozuměly. Program probíhá ve všední dny od 7:00 do 18:00 hod. Každý týden je rozdělen podle témat a důraz je kladen na rozvoj týmového ducha a spolupráce dětí. Dle aktuálního počasí děti tráví co nejvíce času venku s možností výletů do okolí Ďáblického lesa nebo koupání v našem bazénku. V rámci denního harmonogramu je pro děti zajištěno stravování (oběd, 2× svačina) a je vyhrazen prostor na dostatek odpočinku. Děti, které se účastní našeho letního provozu jsou začleněny do kolektivu našich dětí z mateřské školy.

Těšíme se na vaše děti v příjemné atmosféře naší MŠ, tvůrčím prostředí a přátelském kolektivu.

Ceník je platný pro děti nenavštěvující naší MŠ, které nemají podepsánu Smlouvu o poskytování péče o dítě. Přihlásit se do našeho letního programu můžete na emailu info@skolkakobylisy.cz a odesláním registračního formuláře. Do kolonky požadovaný nástup, napište termín vybraného letního programu. 

Program letní školky

01.07.2020 – 06.07.2020 je MŠ zavřená

Každoročně je nutné připravit MŠ pro Vaše děti na další rok a provést nutné opravy i údržbu budovy, které nejsou možné provádět za provozu. Děkujeme za pochopení.

07.07.2020 – 10.07.2020 Hurá na prázdniny!

Honem honem děti, prázdniny volají! :-) Naučíme se spousty letních básní, písní i tanečků a budeme si společně užívat teplé počasí venku na zahradě, hřištích i výletech. Podělíme se společně o zážitky z prázdnin i kam se můžeme všude podívat. Prohlédneme si fotografie a vytvoříme si krásné výrobky, které nám budou připomínat léto.

13.07.2020 – 17.07.2020 Piráti a námořníci

Pojďte se s námi vydat na dobrodružnou týdenní výpravu za piráty a námořníky. Odhalíme dávný svět, kdy se na mořích proháněly pirátské lodě a námořníci objevovali nové země. A nezapomeňte na pirátský nebo námořnický kostým, bude karneval. :-)

20.07.2020 – 24.07.2020 Co silnice vyprávěly

Kdo rád cestuje? No jasně, že všichni. :-) Podíváme se společně na naše silnice a seznámíme se se všemi dopravními prostředky. Prozkoumáme také, co u nás kdysi jezdívalo, jak se dopravní prostředky měnily a vylepšovaly. Ukážeme si pravidla, která jsou důležitá ve spojitosti s dopravními prostředky a třeba se i vydáme nějakým tím dopravním prostředkem na výlet. :-)

27.07.2020 – 31.07.2020 Co leze v trávě a bzučí kolem uší?

Na chviličku se zmenšíme a budeme velcí jako broučci, abychom mohli pozorovat život malých zvířátek, která nám lezou pod nohama v trávě a také bzučí kolem uší. Podíváme se na jejich život a na všechny druhy, které u nás vídáme. Jenom musíme dávat pozor na „žihadýlka“! :-)

03.08.2020 – 07.08.2020 Ve zdravém těle zdravý duch

Co všechno v létě můžeme zažít a dělat? Je toho spousty! Ve školce si společně užijeme spousty sportovních aktivit a ukážeme si i ty nevšední sporty. Užijeme si týden plný sportu, zábavy a veselých zážitků! I medaile a diplomy samozřejmě budou. :-)

10.08.2020 – 14.08.2020 Za zvířátky do Afriky

Už jste byli někdy v Africe? Nebyli? Nevadí! My si Afriku uděláme ve školce. :-) Každý den se přeneseme do vzdálené Afriky a představíme si jedno zvířátko, které v této daleké zemi žije. Budeme si o zvířatech vyprávět a seznámíme se také s tímto kontinentem a tamním životem. Společně uspořádáme zvířecí karneval, budeme celý den v maskách tančit, hrát veselé hry a užívat si společný čas.

17.08.2020 – 21.08.2020 Život pod vodou

Kdo by se rád podíval pod hladinu a jak to tam vypadá? Určitě všichni. :-) Tak pojďte s námi a společně se potopíme pod hladinu řek, jezer i moří a prozkoumáme krásný podvodní svět. Představíme si nejrůznější malé rybky až po nebezpečné žraloky i velké velryby. Naučíme se také trochu ekologie, že je důležité všechny vodní světy udržovat v čistotě. Uspořádáme si výtvarnou soutěž a účastníky čekají báječné odměny!

24.08.2020 – 28.08.2020 Celý svět plný šťastných dětí

Šťastné děti na celé planetě? To bychom si všichni přáli. :-) Tak se pojďme společně smát a radovat. Procestujeme spolu celý svět a podíváme se, jak v různých zemích děti žijí, jaké mají tradice, zvyky i svátky. Každý den si představíme jeden světadíl, povíme si o něm podstatné věci a seznámíme se s globusem. Poznáme, kde každý kontinent leží a čím je specifický. Společně si vytvoříme velkou koláž, kterou pošleme pro radost všem dětem na světe.

Cena pro děti, které nejsou registrované v naší MŠ je 2.900 Kč za 1 týden.
Cena pro děti, které nejsou registrované v naší MŠ je 6.100 Kč za 2 týdny.
Cena pro děti, které nejsou registrované v naší MŠ je 9.100 Kč za 3 týdny.
Cena pro děti, které nejsou registrované v naší MŠ je 12.100 Kč za 4 týdny.
Cena se vztahuje na program od 07:00 do 18:00 hod. Tyto ceny jsou platné pouze v měsíci červenci a srpnu.


(+ strava celodenní 110 Kč/den)

Aktuality

Fotogalerie

Mnohem více fotografií je na Facebooku Sledujte aktuální dění v naší soukromé mateřské školce prostřednictvím sociální sítě Facebook.

ZOBRAZIT ČLÁNEK »

Cena školného

Ceny školného jsou zde uvedeny při měsíčních splátkách. Školné lze zaplatit i v půlročních splátkách či v jedné roční splátce. 7.00–18.00 (celodenní program) 5 krát týdně

ZOBRAZIT ČLÁNEK »