Letní školka (Příměstský tábor pro předškolní děti)

Letní školka - příměstský tábor Praha

Program mateřské školy pro léto roku 2021 – měsíc srpen.

Letní příměstské tábory jsou 5ti denní a jsou určeny dětem předškolního věku od 3 do 7 let. Skupiny jsou tvořeny podle věku dětí tak, aby děti měly podobně staré kamarády a skvěle se bavily. Týdenní témata táborů jsou zaměřená na všestranný rozvoj dětí tohoto věku, aby na prvním místě byl vždy maximální emoční prožitek dětí. Program je pod vedením našich pedagogů z MŠ, včetně našich anglických rodilých mluvčích. I děti, které nemluví anglicky jsou vždy s jedním česky mluvícím učitelem, takže se nemusí bát, že by něčemu nerozuměly. Program probíhá ve všední dny od 7:00 do 18:00 hod. Každý týden je rozdělen podle témat a důraz je kladen na rozvoj týmového ducha a spolupráce dětí. Dle aktuálního počasí děti tráví co nejvíce času venku s možností výletů do okolí Ďáblického lesa nebo koupání v našem bazénku. V rámci denního harmonogramu je pro děti zajištěno stravování (oběd, 2× svačina) a je vyhrazen prostor na dostatek odpočinku. Děti, které se účastní našeho letního provozu jsou začleněny do kolektivu našich dětí z mateřské školy.

Těšíme se na vaše děti v příjemné atmosféře naší MŠ, tvůrčím prostředí a přátelském kolektivu.

Ceník je platný pro děti nenavštěvující naší MŠ, které nemají podepsánu Smlouvu o poskytování péče o dítě. Přihlásit se do našeho letního programu můžete na emailu info@skolkakobylisy.cz a odesláním registračního formuláře. Do kolonky požadovaný nástup, napište termín vybraného letního programu. 

Program letní školky

01.07.2021 – 30.07.2021 je MŠ zavřená

Každoročně je nutné připravit MŠ pro Vaše děti na další školní rok a provést nutné opravy i údržbu budovy, které nejsou možné provádět za provozu. Děkujeme za pochopení!

02.08.2021 – 06.08.2021 Sluníčko je pánem léta, všechno zraje, krásou vzkvétá 

Co všechno v létě můžeme zažít a dělat? Je toho spousty! Ve školce si společně užijeme mnoho sportovních aktivit. Budeme poznávat přírodu v okolí, letní květiny, ovocné stromy a letní změny počasí. Budeme výtvarně tvořit, podporovat fantazii, malovat pomocí přírodnin i vyjadřovat barvami své pocity a nálady.

09.08.2021 – 13.08.2021 Jedeme, letíme, houkáme, plachtíme

Kdo rád cestuje? No jasně, že všichni. Podíváme se společně na naše silnice a seznámíme se se všemi dopravními prostředky, globusem i zajímavými místy, kam bychom se chtěli všude podívat. Naučíme se dopravní pravidla, která jsou pro nás důležitá a procvičíme si dopravní značky. Vypravíme se dopravním prostředkem na výlet nebo uspořádáme závody. Odměny na děti čekají. 🙂  

16.08.2021 – 20.08.2021 Od pondělí do pátku, zahrajeme si pohádku

Pojďte s námi do pohádky a každý den poznáme jiné pohádkové bytosti. Seznámíme se s dobrem a zlem, pohádkovými příběhy i knížkami. Výtvarné činnosti nás budou doprovázet po celý týden. Zdramatizujeme si známou pohádku a vyzkoušíme si role herců.  Na konci týdne si uspořádáme pohádkový karneval.

23.08.2021 – 27.08.2021 Jedna, dvě, tři, čtyři, pět, leť beruško poznat svět

Tento týden se přeneseme do života hmyzu. Budeme pozorovat přírodu pod lupou, bádat a seznamovat se s cvrčky, housenkami, včelkami, motýly, vážkami, beruškami … se vším, co do života hmyzu patří. Naučíme se písničky, básničky, tanečky i zacvičíme jógu. Zahrajeme si veselé hry a budeme si užívat společný čas i výlety do lesa.

UŽ SE NA VÁS MOC TĚŠÍME! 

Cena pro děti, které nejsou registrované v naší MŠ je 3.400 Kč za 1 týden.
Cena pro děti, které nejsou registrované v naší MŠ je 6.600 Kč za 2 týdny.
Cena pro děti, které nejsou registrované v naší MŠ je 9.900 Kč za 3 týdny.
Cena pro děti, které nejsou registrované v naší MŠ je 13.100 Kč za 4 týdny.
Cena se vztahuje na program od 07:00 do 18:00 hod. 

Tyto ceny jsou platné pouze v měsíci srpnu pro neregistrované děti v KMŠ.

(+ strava celodenní 120 Kč/den)

Aktuality

Fotogalerie

Mnohem více fotografií je na Facebooku Sledujte aktuální dění v naší soukromé mateřské školce prostřednictvím sociální sítě Facebook.

ZOBRAZIT ČLÁNEK »