+420 775 299 999

Královská mateřská škola Praha 8 Kobylisy

Česko - anglická mateřská škola s dvojjazyčným způsobem výuky

Královská mateřská škola je soukromá mateřská škola s rozšířenou výukou cizích jazyků se zaměřením na anglický jazyk. Nachází se na Praze 8 v Kobylisích v těsné blízkosti stanice metra Ládví a Ďáblického háje.

Velkou předností naší soukromé školky je také její vynikající dostupnost, a to nejen prostředky MHD, kdy přímo sousedí s výstupem metra C Ládví, ale nachází se také v těsné blízkosti tramvajové a autobusové zastávky stejného jména. Autem je zde výborná dostupnost zejména pro obyvatele městských částí Kobylisy, Ďáblice, Troja, Prosek, Letňany. Z mimopražských lokalit je k nám nejblíže po dálnici D8 a to z obcí Středočeského kraje – Zdiby, Sedlec, Bořanovice, Líbeznice, Bašť, Měšice, Panenské Břežany, Kojetice či Neratovice.

Královská mateřská škola vznikla v prostorách bývalého zdravotního střediska, které však původně bylo provozováno jako mateřská škola. V letech 2011 – 2012 prošla budova rozsáhlou rekonstrukcí. Budova byla kompletně přestavěna tak, aby vyhovovala náročným potřebám mateřské školy a vysokým nárokům zřizovatele na poskytované služby. Cílem naší soukromé mateřské školy bylo a je poskytování nadstandardní péče o předškolní děti a jejich soustavné vzdělávání a rozvíjení jejich dovedností a znalostí.

Od roku 2019 poskytujeme návazné studium na Královské základní škole v Praze Troji, kam odchází naši předškoláci, aby mohli pokračovat v dalším základním vzdělávání v česko – anglickém dvoujazyčném vzdělávacím systému.

Naše poslání

Naším hlavním cílem je zajistit bezpečné prostředí ve školce pro vaše děti tak, abyste mohli bez obav předat dítě do naší péče a řešit svoje každodenní povinnosti nebo se věnovat svým koníčkům a zálibám.

Klademe důraz na bezpečí dětí, na zajištění jejich fyzických i emocionálních potřeb a zejména na jejich další všestranný rozvoj a vzdělávání. Toto se nám daří splňovat díky modernizovaným prostorám budovy, jejímu materiálnímu a personálnímu vybavení, ale hlavně díky tomu, že nás vzdělávání nejmenších dětí naplňuje a baví. Velice motivující pro nás jsou pokroky našich malých žáků a spokojenost jich samotných i jejich rodičů.

Vzdělávání předškolních dětí

Vašim dětem nezajišťujeme pouze bezpečné místo pro přečkání času, kdy se o ně nemůžete starat, ale aktivně je moderními metodami vzděláváme. Samozřejmě, že intenzita vzdělávacího procesu je závislá na věku žáků a musí být odstupňována podle zralosti jednotlivých dětí.

Aktuality

Fotogalerie

Mnohem více fotografií je na Facebooku Sledujte aktuální dění v naší soukromé mateřské školce prostřednictvím sociální sítě Facebook.

ZOBRAZIT ČLÁNEK »

Cena školného

Ceny školného jsou zde uvedeny při měsíčních splátkách. Školné lze zaplatit i v půlročních splátkách či v jedné roční splátce. 7.00–18.00 (celodenní program) 5 krát týdně

ZOBRAZIT ČLÁNEK »